Za swoje zakupy w sklepie Tanner.pl możesz zapłacić na kilka wygodnych i bezpiecznych sposobów. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat każdego z nich.

1. PŁATNOŚĆ ONLINE DOTPAY

dotpay-w-tanner.pl

Jeżeli chcesz szybko i wygodnie zapłacić za pośrednictwem swojego konta bankowego lub karty kredytowej wybierz opcję szybkich płatności obsługiwanych przez serwis Dotpay. Po wyborze tej formy płatności zostaniesz przekierowany na bramkę płatności w serwisie Dotpay gdzie w ekspresowy sposób opłacisz swoje zamówienie. Korzystając z tej metody Twoje pieniądze zostaną natychmiast przelane na konto Dotpay sklepu, a Twoje zamówienie bez zwłoki zostanie przekazane do realizacji.

Za pośrednictwem systemu Dotpay możesz zapłacić za swoje zakupy wszystkimi najpopularniejszymi kartami płatniczymi lub wykonując szybki przelew online z ponad 30 polskich banków. Wybierając płatność za pośrednictwem Dotpay masz pełną gwarancję bezpieczeństwa swojej płatności. Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie płatności w systemie Dotpay.

2. TRADYCYJNY PRZELEW BANKOWY

Wybierając tę metodę płatności po złożeniu zamówienia będziesz musiał wysłać przelew ze swoje konta bankowego (lub dokonać wpłaty na poczcie lub w banku) na nasz rachunek w mBanku. Jeżeli przelew zostanie wykonany z rachunku w mBanku pieniądze natychmiastowo będą zaksięgowane na rachunku sklepu. W przypadku realizacji przelewu z innego banku lub wpłaty na poczcie płatność na rachunku sklepu zostanie zaksięgowana w przeciągu 1-2 dni.

Tradycyjny przelew prosimy wysłać na poniższe dane:

Odbiorca: P.H.U. „BMS” Bartosz Stanik ul. Stroma 9 34-600 Limanowa

Nr rachunku: 52 1140 2004 0000 3102 6169 3544

Tytuł przelewu: numer Twojego zamówienia

3. PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Wybierając tę metodę płatności za swoje zamówienie zapłacisz odbierając przesyłkę, przekazując pieniądze kurierowi bądź płacąc kartą w paczkomacie. Jeżeli wybierasz tę metodę płatności Twoje zamówienie natychmiastowo przekazywane jest do realizacji ponieważ nie ma konieczności oczekiwania na wpłatę.