skóra-naturalna-horween

Włoska jakość na miarę brytyjskich królów!


Skóra, z której wykonane są produkty z kolekcji Tudor marki Tumble & Hide pochodzi toskańskiego regionu Santa Croce gdzie okoliczne wzgórza usłane są wspaniałymi winnicami, a o rzut beretem dalej znajduje się niezwykła Florencja z jej cudowną architekturą i sztuką. Ponad wszystko natomiast jest to miejsce, którego klimat sprzyja kwitnieniu procesu garbowania skóry.

Efektem podróży w to unikalne miejsce na mapie świata było pozyskanie skóry, która jest nie tylko niezwykle piękna i bogata ale również garbowana jest w najbardziej etycznie i ekonomicznie korzystny sposób. Włoscy rzemieślnicy z Santa Croce byli w stanie zapewnić wybór skór naturalnych spełniających najwyższe możliwe standardy, co pozwoliło twórcom z Tumble & Hide osiągnąć efekt w postaci finalnego produktu, który posiada zarówno bardzo bogatą kolorystykę jak i spójny wygląd i dotyk. Wisienką na torcie uzupełniającą niepowtarzalny charakter produktów z kolekcji Tudor jest zachwycający aromat skóry, zawdzięczany naturalnym składnikom używanym podczas procesu roślinnego garbowania skóry.

Unikalność produktów Tumble & Hide z kolekcji Tudor odbierać możecie wszystkimi zmysłami. Poza pięknym wyglądem, wspaniałym dotykiem i aromatycznym zapachem toskańska skóra użyta do ich produkcji także...dobrze brzmi. Wystarczy, że weźmiecie do ręki jeden z tych produktów i delikatnie go wygniecie lub skręcicie, a usłyszycie uspokajający dźwięk skrzypienia. Tak właśnie brzmi jakość!

Nazwa Tudor, która została wybrana dla tej kolekcji jest idealnym brytyjskim komplementem dla tej niezwykłej włoskiej skóry. Z całą pewnością Henryk VIII mając okazję pojawić się w naszych czasach nie powstydziłby się bilonówki od Tumble & Hide, w której mógłby bezpiecznie przechowywać swoje królewskie szylingi.

włoska skóra naturalna

Stylowe trzy kolory


Kupując portfel Tumble & Hide z kolekcji Tudor możesz wybierać spośród trzech bardzo stylowych i przyciągających wzrok kolorów. Wśród nich znajduje się prawdziwa, głęboka czerń znakomicie kontrastująca z odcieniem surowej skóry na jej drugiej stronie. Niezwykle elegancki brąz podkreślany czerwonawymi odcieniami. Jasny brąz z odcieniami koniaku. 

skóra włoska roślinnie garbowana
roślinnie garbowana skóra włoska
skóra włoska premium