skóra-naturalna-horween

Po prostu najlepsza skóra w USA


Znajdujący się na początku (lub końcu) słynnej amerykańskiej trasy 66, zakład garbarski Horween ustala najwyższe standardy w przemyśle skórnym od ponad 100 lat. To tam w Chicago, Illinois w roku 1905 narodziła się garbarnia, która dziś jest synonimem najdoskonalszej skóry naturalnej. W Horween hołdują jednej, prostej zasadzie- produkowania najlepszej możliwej skóry naturalnej. Dla marki Tumble & Hide, której priorytetowym celem jest produkcja możliwie najlepszych wyrobów skórzanych garbarnia Horween stała się naturalnym partnerem, a skór spod ich szyldu nie mogło zabraknąć wśród kolekcji marki.

Skóra garbowana jest ręcznie przy użyciu tradycyjnej metody roślinnej. Sposób garbowania skóry w Horween od wielu lat był strzeżony oraz przekazywany z pokolenia na pokolenie. Na kolejnym etapie anilinowa skóra jest utrwalana i odżywiana za pomocą naturalnych olejów i tłuszczy, dzięki czemu uzyskuje niezwykle bogaty dotyk. Skórę Horween charakteryzuje najwyższa jakość, a ręczne wykończenie olejami nadaje jej dodatkowego, głębokiego wymiaru.

Ta współczesna skóra tworzona jest przy użyciu tradycyjnych metod sprzed wielu lat. Świadomość wieloletniej tradycji i bogatego dziedzictwa jakie stoi za naturalną skórą z Horween sprawia, że nabywając jeden z produktów marki Tumble & Hide wykonany z tego niezwykłego, amerykańskiego materiału będziecie mogli poczuć się naprawdę wyjątkowo, a każdorazowo biorąc go w dłoń będziecie mogli spojrzeć w przeszłość na lata pasji oraz prawdziwej rzemieślniczej pracy- cechy tak rzadkie i poszukiwane we współczesnym świecie.

włoska skóra naturalna

Charaktery brąz


Produkty z kolekcji Horween dostępne są w jednym kolorze- przy takiej skórze jednak nic więcej nie potrzeba. Mocny brązowy kolor z przebijającymi się odcieniami czerwieni posiada mocny, bardzo charakterny wydźwięk. 

skóra amerykańska