Męski portfel Tumble & Hide TH2028-HRW

Indeks: TH2028-HRW
Na zamówienie (7-14 dni)

Męski portfel Tumble & Hide TH2028-HRW

Indeks: TH2028-HRW
Na zamówienie (7-14 dni)
295,00 zł
Brutto
Kolor
 • Brązowy
Ilość

Męski portfel z kolekcji Horween brytyjskiej marki Tumble & Hide. Wykonany ze skóry naturalnej pochodzącej ze słynnej garbarni Horween w Chicago.

 • ręcznie wykonany portfel męski
 • najwyższej jakości skóra naturalna ze słynnej amerykańskiej garbarni Horween w Chicago
 • 3 przegordy na karty
 • zatrzaskiwana kieszeń na bilon 
 • przegroda na banknoty
 • oferowany w oryginalnym pudełku marki Tumble & Hide,  świetny na prezent
 • wymiary (zamknięty): 9,5 x 10,5 x 2 cm
 • 100% bezpieczeństwa zakupów 100% bezpieczeństwa zakupów
 • Szybka wysyłka już od 12 zł! Szybka wysyłka już od 12 zł!
 • 15 dni na zwrot lub wymianę 15 dni na zwrot lub wymianę

Po prostu najlepsza skóra w USA

Znajdujący się na początku (lub końcu) słynnej amerykańskiej trasy 66, zakład garbarski Horween ustala najwyższe standardy w przemyśle skórnym od ponad 100 lat. To tam w Chicago, Illinois w roku 1905 narodziła się garbarnia, która dziś jest synonimem najdoskonalszej skóry naturalnej. W Horween hołdują jednej, prostej zasadzie- produkowania najlepszej możliwej skóry naturalnej. Dla marki Tumble & Hide, której priorytetowym celem jest produkcja możliwie najlepszych wyrobów skórzanych garbarnia Horween stała się naturalnym partnerem, a skór spod ich szyldu nie mogło zabraknąć wśród kolekcji marki.

Skóra garbowana jest ręcznie przy użyciu tradycyjnej metody roślinnej. Sposób garbowania skóry w Horween od wielu lat był strzeżony oraz przekazywany z pokolenia na pokolenie. Na kolejnym etapie anilinowa skóra jest utrwalana i odżywiana za pomocą naturalnych olejów i tłuszczy, dzięki czemu uzyskuje niezwykle bogaty dotyk. Skórę Horween charakteryzuje najwyższa jakość, a ręczne wykończenie olejami nadaje jej dodatkowego, głębokiego wymiaru.

Ta współczesna skóra tworzona jest przy użyciu tradycyjnych metod sprzed wielu lat. Świadomość wieloletniej tradycji i bogatego dziedzictwa jakie stoi za naturalną skóra z Horween sprawia, że nabywając jeden z produktów marki Tumble & Hide wykonany z tego niezwykłego, amerykańskiego materiału będziecie mogli poczuć się naprawdę wyjątkowo, a każdorazowo biorąc go w dłoń będziecie mogli spojrzeć w przeszłość na lata pasji oraz prawdziwej rzemieślniczej pracy- cechy tak rzadkie i poszukiwane we współczesnym świecie.

skóra-naturalna-horween
włoska skóra naturalna
TH2028-HRW

Opis

Dostępność
Na zamówienie (7-14 dni)
Marka
Tumble & Hide
Kolekcja
Horween
Materiał
amerykańska skóra Horween z Chicago (USA)
Wysokość (cm)
9,5
Szerokość (cm)
10,5
Grubość (cm)
2
Dowód rejestracyjny
NIE
Bilon
TAK
RFID
NIE
Orientacja portfela
Pozioma
Zamykanie
Bez zamykania